fbpx

ERILAHENDUSEGA betoonELEMENDID

Betoonelemendid...

1. Milliseid betoonelemente saab teha?

2.Betoonist trepid ja kaldteed

3.Betoonist aiaelemendid

4.Betoonist erilahendusega elemendid

milliseid betoonelemente saab teha?

Betoonist saab nii mõndagi teha! Tuleb lasta vaid fantaasial lennata.  Aastate jooksul on meil olnud võimalus töötada paljude erinevate projektide kallal, alates elamutest kuni ärihooneteni. Kuna meie peamine tegevusvaldkond on vundamendid ja  betoonelementide tootmine ja paigaldamine, siis saame teile garanteerida soovitud tulemuse.

Betoonist trepid ja kaldteed – Vundamendi ehitus algab jooniste lugemise ja mõõtmete märgistamisega pinnale. Olenemata sellest, kas otsite kaasaegset, minimalistlikku välimust või traditsioonilisemat disaini, saame valmistada trepi vastavalt teie nägemusele. Betoontrepid on pikaealised ning kulumiskindlad. Võrreldes teiste materjalidega vajavad betoonist trepid minimaalselt hooldust.

Betoonist aiaelemendid tagavad teie kinnistule püsiva ja tugeva kaitse, olles sealjuures silmale ilus vaadata. Betooni pind on juba iseenesest kena aga sellele saab suurepäraselt jäljendada teiste materjalide, näiteks puidu, kivi või tellise välimust.

Betoonist aiaelemendid on tuntud oma loomupärase tugevuse ja vastupidavuse poolest. Erinevalt puidust on betoon vastupidav mädanemisele ja väändumisele. Niisamuti vajavad nad teiste aiamaterjalidega võrreldes minimaalset hooldust.

Betoonist grillmaja või rõduelemente. Need on vaid üksikud erilisemaid projekte mida teinud oleme. See anna vaid mõista, kui palju ägedaid ja kvaliteetseid ideid saab teostada. Pole olemas asju, mida betoonist teha ei saa! Kui sul on mõni pöörane idee, mis vajaks teostamist, siis anna meile sellest kindlasti teada!  Betoonist elemendid on tugevad ning tagavad teile stabiilse platvormi välitingimustes viibimiseks. Betoon on vastupidav ilmastikutingimustele ning nõuab minimaalset hooldust.

Scroll to Top